ZELENINA-DRINKS s.r.o.

Mírová 661, 54102 Trutnov
info@zelenina-drinks.cz
+420 736 633 960
+420 725 846 965
CZ PL
Med beaktande av situationen bör servicetagaren också få en förklaring till utbytet av läkemedlet mot ett billigare alternativ. Köp Viagra På Nätet i Sverige

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

dovolte nám touto formou představit firmu ZELENINA - DRINKS s.r.o. zabývající se prodejem a distribucí ovoce, zeleniny, alkoholických a nealkoholických nápojů (pivo, víno, limonády, minerální vody).

ZELENINA - DRINKS s.r.o. zahájila svou činnost 1.6.2004. Navázala tak na třináctiletou tradici trutnovského velkoobchodu ovocem a zeleninou. Personálně je firma zajištěna kolektivem odborně zdatných pracovníků s více jak dvacetiletou praxí v oboru velkoobchodního prodeje a skladování tuzemského i zahraničního ovoce a zeleniny.

Zajišťujeme také distribuci široké nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů. Jsme smluvními partnery Budějovického Budvaru n.p., Pivovaru Hols a.s. (Vratislavické pivo Konrad), Pivovaru Náchod a.s., Pivovaru Nová Paka a.s., Pivovaru Svijany a.s. V naší nabídce naleznete portfolio firmy Kofola a.s., Podorlické sodovkárny a společnosti Coca Cola.

Nabízený sortiment

ZELENINA - DRINKS s.r.o. Vám nabízí čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu od tuzemských pěstitelů i od zahraničních dodavatelů a široké portfolio alkoholických i nealkoholických nápojů. Skladba a počet našich dodavatelů zaručuje, že většina sortimentu je trvale k dispozici v našem skladu, některé sezónní a exotické zboží jsme schopni dle Vašich požadavků dodat do 48 hodin.

Zkušenosti, pokrytí

ZELENINA - DRINKS s.r.o. v současné době obsluhuje přibližně 800 gastronomických a obchodních firem, včetně drobných živnostníků v regionu Trutnovska, Náchodska, Harrachovska, Jičínska, Turnovska, Pardubicka a Ústeckoorlicka. Každého zákazníka považujeme za významného obchodního partnera a snažíme se vyhovět jeho konkrétním požadavkům.

Úroveň zákaznického servisu

Naším cílem je spokojenost na straně zákazníka a proto klademe důraz na 100% zákaznický servis, který je založen na kvalitě zboží i služeb, kontaktu se zákazníkem a naplnění dohod se zákazníkem.

ZELENINA - DRINKS s.r.o. realizuje prodej prostřednictvím svých řidičů – prodejců. Tento způsob obsluhy zaručuje operativní reakci na individuální potřeby jednotlivých zákazníků. U zeleniny je řidič schopen poskytnout požadované zboží přímo bez objednávky – ambulantním způsobem, samozřejmostí je možnost objednat zboží i předem telefonicky, či emailem. V běžný pracovní den je na většině linek obsluha prováděna jedenkrát denně, nebo po předchozí domluvě se zákazníkem. Ve výjimečných situacích jsme schopni dovést zboží pohotovostním vozidlem a zajišťujeme také pokrytí mimořádných objednávek o víkendech a svátcích.

Kvalitu přepravy čerstvého ovoce a zeleniny garantujeme ve všech ročních obdobích – naše vozidla s certifikovanou izotermickou nástavbou jsou vybavena chlazením a topením.